Cennik!!! Uwaga zmiana cen od 1 kwietnia 2018!!!


WPISOWE: 400zł

Przy zapisie dziecka pobierane jest WPISOWE w wysokości 400 . Opłata ta jest jednorazowa, gwarantuje dziecku miejsce w naszym punkcie. Ponadto jest w niej zawarte ubezpieczenie dziecka NNW, pościel dla malucha, kubeczek do mycia zębów, ręczniczek do rąk, nocnik oraz jego dezynfekcja, a także wszystkie przybory do zajęć edukacyjnych.Wpisowe nie jest zwracane w przypadku rezygnacji ze żłobka.*


ABONAMENT MIESIĘCZNY:
dzieci z Chorzowa: 350zł
( dziecko zameldowane na terenie Chorzowa; liczba miejsc ograniczona)
Dzieci mieszkające poza Chorzowem obowiązuje cennik:
Abonament czerwony: 900zł 
do 10 godzin pobytu dziecka każdego dnia od poniedziałku do piątku
  Abonament niebieski: 700zł 
       do 8 godzin pobytu dziedego dnia od poniedziałku do piątku
 
Abonament zielony: 600zł 
do 5 godzin pobytu dziecka każdego dnia od poniedziałku do piątku 

Kiedy chcą Państwo zostawić u nas swoją pociechę jednorazowo – każda godzina opieki nad dzieckiem to koszt 20.


 KARNET MIESIĘCZNY:
• Karnet 10-godzinny - 100zł
• Karnet 20-godzinny – 200zł
• Karnet 50-godzinny - 350zł
KARNET KWARTALNY (3mc)
• Karnet 100-godzinny - 600zł 

Karnet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pracują dorywczo, mają nieunormowany czas pracy, bądź chcą, by ich dziecko przebywało wśród rówieśników i był stymulowany jego rozwój społeczny.
Wybierając karnet decydujesz kiedy i na jak długo zostawiasz u nas dziecko. Możesz z niego dowolnie korzystać zarówno od poniedziałku do piątku jak i również w weekendy - bez dodatkowej opłaty.

WYŻYWIENIE:
Każde dziecko ma indywidualne potrzeby żywieniowe, mając to na uwadze doszłyśmy do wniosku, że najlepiej te potrzeby znają i odczytują rodzice lub firma cateringowa zajmująca się żywieniem małych dzieci.
Dlatego w kwestii wyżywienia proponujemy Państwu dwa rozwiązania: sprawdzoną firmę cateringową zajmującą się żywieniem najmłodszych (w tym dzieci  z wszelkimi alergiami pokarmowymi) bądź opcjonalnie dostarczanie posiłków przez rodziców ( dotyczy tylko produktów gotowych: "gerberki", kaszki itp.)
Stawka żywieniowa dziecka to koszt 13zł dziennie.
W jej skład wchodzą 4 posiłki: śniadanko, drugie śniadanko, dwudaniowy obiadek oraz podwieczorek. W zależności od godzin przyjścia oraz wyjścia i potrzeb dzieci rodzice wybierają dane posiłki. Zatem stawka żywieniowa jest indywidualnie ustalana.  

W przypadku przynoszonych posiłków (słoiczków, kaszek) personel Zaczarowanych Kredek przygotuje dziecku indywidualnie jedzenie.

W naszym żłobku mamy również posiłki dla dzieci wegetariańskich oraz wegańskich. Oddając do nas dziecko nie musisz się martwić o zmianę diety malucha. Menu na każdy tydzień jest inne, specjalnie ułożone przez dietetyka, aby posiłki były zbalansowane. 


*UWAGA: W cenie wpisowego czy też w abonamentach, karnetach nie ma pampersów ani środków higienicznych dla dziecka (zasypki, mokre chusteczki itp.). Rodzic jest zobowiązany dostarczyć je indywidualnie. Każde z dzieci będzie miało swój pojemnik, gdzie będzie można pozostawić te rzeczy. Więcej informacji w zakładce dla rodziców.


Drogi Rodzicu sprawdź czy placówka, do której chcesz wysłać swój największy Skarb posiada pozytywną opinię Komendanta Straży Pożarnej, oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i BHP. Nie ryzykuj zdrowiem i bezpieczeństwem swojego dziecka. Przyprowadź je do nas.
Zadbaliśmy o to, aby Twój maluch był w bezpiecznym, przystosowanym do jego potrzeb domu.  Spełniamy wszystkie wymagania Sanepidu, Straży Pożarnej i BHP. Nasze meble i zabawki posiadają atesty i certyfikaty.


 strona główna  |  o nas  |  oferta  |  galeria  |  dla rodziców  |  cennik  |  kontakt